Ай Ай пече - це ж деколь!

Логотипи, надписи, зображення та інші принти – все це ми можемо нанести на чашках, склянках, бокалах та тарілках методом гарячої деколі.

Ми допоможемо обрати вам якісний посуд, а також втілимо в життя ваші ідеї з приводу нанесення.

Як це працює:
1
Замовлення
Наш менеджер відповість на всі ваші запитання. Підбере потрібні горнята.
Проконсультує та порадить най кращий варіант для виконання вашого замовлення вчасно та якісно.

2
Затвердження
У вас є зображення, але ви не впевнені як воно буде виглядати но готовому виробі - наш дизайнер допоможе вам підібрати та зробить візуалізацію на футболці, сумці світшоті або горнятку:
- затвердимо розмір
- колір
- розміщення
3
Друк
Підберемо той варант друку, який най більше підійде для вашого виробу:
- гаряча деколь для кераміки
- гаряча декаль для скла або емалі
- холодна деколь для металів

4
Готове замовлення
Відправимо в любу точку України.
А при потребі:
запакуємо, промаркуємо, повісимо бірки - узгодте це з нашим менеджером при оформленні замовлення.
Зверніть увагу, деколь друкується за допомогою шовкотрафарету та має схожі вимоги. Процес друку є неменш кропітким та поребує дотримання специфічних технологій та термінів виготовлення. Нижче новедено декілька з них.
Підготовка до друку:
Процес підготовки до друку є тривалим та складається з багатьох етапів, оскільки є також шовкотрафаретним, але сам процес друку деколей може тривати від 5-ти до 14 робочих днів. Тому ми радимо звертатись до нас заздалегідь.
Тираж:
Оскільки деколі нанасяться методом шовкотрафарету, цей вид друку також є тиражним. Ми можемо надрукувати як 1 шт так і 500 шт деколей, але це вплине на вартість, тому радими замовляти горнята тиражем від 20 шт. однакового зображення.
Терміни виготовлення:
Виготовлення деколей - це достатньо тривалий процес, після якого деколі мають бути перенесені на горнята, просушені та запечені в пічці при високій температурі. Тому зверніть увагу, що терміни виготовлення замовлення на горніта починається від 10 робочих днів в залежності від замовлення.
Макет для друку:
Для виготовлення та друку деколей, також потрібне зображення тільки в векторі (сdr, ai, eps), картинка або фотографія для друку непідійде. Якщо ви такого зображення не маєте, наш дизайнер вам завжди з цим допоможею

Наші роботи

Наші контакти:

Номер телефону: +38 050 748 12 07
E-mail: team@bukvica.com.ua
вул. Січових Стрільців 68б,
Івано-Франківськ

Made on
Tilda