Шовкотрафаретний друк
– це космос!

Друк на футболках, світшотах, худі, фартухах та кепках і не тільки - ну ви зрозуміли цим методом можна наносити зображення на будь-яку плоску поверхню=)

Створіть свій власний принт, обирайте зображення або надпис, а ми допоможемо втілити ваш задум в життя.

Як це працює:
1
Замовлення
Наш менеджер відповість на всі ваші запитання. Проконсультує та підбере най кращий варіант для виконання вашого замовлення вчасно та якісно.
2
Затвердження
У вас є зображення, але ви не впевнені як воно буде виглядати на готовому виробі - наш дизайнер допоможе вам підібрати та зробить візуалізацію на футболці, сумці світшоті або горнятку:
- затвердимо розмір
- колір
- розміщення
3
Друк
Підберемо той варіант фарби, який най більше вам підійде:
- з легким або сильним рельєфом
- взагалі невідчутну на світлих тканинах
- срібло або золото
- що буде світитись в темноті або від ультрафіолету
4
Готове замовлення
Відправимо в любу точку України.
А при потребі:
запакуємо, промаркуємо, повісимо бірки - узгодьте це з нашим менеджером при оформленні замовлення.
Зверніть увагу, що шовкотрафаретний друк – це один з най якісніших методів друку і через це він має свої примхи та нюанси. Нижче наведено декілька з них.
Підготовка до друку:
Процес підготовки до друку є тривалим та складається з багатьох етапів, тому терміни виконання замовлення може тривати від 2-х до 10 робочих днів. Саме через це радимо звертатись до нас заздалегідь.
Тираж:
Оскільки зображення на тканину наноситься через спеціальні трафарети, цей вид друку є тиражним. Ми можемо надрукувати як 1 шт, так і 500 шт футболок, але це вплине на вартість, тому радимо замовляти від 10 шт. однакового зображення.
Кольори:
Нанесення на виріб робиться через трафарети завдяки «космічному апарату», який називається карусель. Але кількість "посадкових місць" обмежена – їх є 6 шт, тому і в вашому зображені також має бути не більше 6 кольорів.
Макет для друку:
Для виготовлення трафаретів потрібно зробити спеціальні плівки з вашим зображенням - для цього не підходить проста картинка – потрібне зображення тільки в векторі (сdr, ai, eps). Якщо ви такого зображення не маєте, наш дизайнер вам завжди з цим допоможе.

Наші роботи

Наші контакти:

Номер телефону: +38 050 748 12 07
E-mail: team@bukvica.com.ua
вул. Січових Стрільців 68б,
Івано-Франківськ

Made on
Tilda