Соціальна Корпоративна Відповідальність

-Сировина

·         При нанесенні принтів та деколю бренд Буквиця використовує лише сертифіковані фарби високої якості, ecofriendly та без фосфатів: “Union Ink”, “Jet Prom”, “Kiian Digital”, “Стасенко та Партнери”. Одяг ми шиємо з сировини польського виробника “Аml dzianiny”, що займає лідируючі позиції на ринку текстилю.


·      

   

 

Бренд Шуфля пропонує асортимент галантереї зі шкіри різних кольорів та відтінків, товщин і фактур, а головне - високої якості. Ми використовуємо Алькор, Кайзер, Райс, Венетто, Флоар, Дюна, Крейзі, Тібет, Торонто, Бенклі. Вироби з такої шкіри м'які й гладкі, матеріал рівномірно забарвлений, а ломкість і поява тріщин не грозить їм навіть при довгій експлуатації.

-Соціальна корпоративна відповідальність

Наші дії в рамках корпоративної соціальної відповідальності мають 4 основні напрямки: Місце на ринку, Робоче місце, Навколишнє середовище та Суспільство.

Місце на ринку

                    Чесні та прозорі відносини з партнерами

                    надання якісного сервісу та продукту

Робоче місце

                    Безпечні умови роботи. Ми прагнемо створити здорове та безпечне робоче середовище для наших співробітників. Виробничі об’єкти, які ми використовуємо, пильно контролюються завдяки належним конструкторським, інженерним і адміністративним засобам,

                    Професійний розвиток. Ми намагаємось забезпечити сприятливі умови для професійного розвитку наших працівників – маємо власну робочу бібліотеку, заохочуємо брати участь у навчальних тренінгах, тощо.  

                    Ні дискримінації. Кожному співробітнику ми створюємо однакові умови праці та не допускаємо  дискримінацію за національністю, статтю, віком, фізичним або розумовим станом, релігією, походженням або будь-якою іншою характеристикою, що захищається законодавством.

Навколишнє середовище

                    При упакуванні товару використовуємо БІО-пакети, які через 3 роки розкладаються і не засмічують нашу планету.

                    Для шовкодруку та деколю застосовуємо лише eco-friendly фарби.

                    З відрізків шкіри та тканини, що залишились після пошиву, ми виготовляємо ляльки та дрібні аксесуари, тим самим зменшуючи відходи.

                    На виробництві ми сортуємо сміття на пластик, скло та папір.

                    Територія компанії Bukvica - bike-friendly. Наші працівники використовують велосипеди в теплу пору року, що мінімалізує газові вихлопи.

 

Суспільство.

·         Разом із партнерами з ГО «Тепле місто» беремо участь в проектах, націлених на розвиток культури в Івано-Франківську. 

·         Тісно співпрацюємо з соціально-активним проектом для дітей «Дрібнота», в рамках якого проводяться такі заходи , як щорічний міський дитячий табір у Івано-Франківську до Дня захисту дітей, велоперегони та майстер-класи, а також вело-табір «Kid's bike camp».

·         Благодійна діяльність. У 2016 році був проведений Christmas Camp для дорослих і дітей, а зібрані звідти кошти передані Всеукраїнському Благодійному Фонду «ЗАПОРУКА».

·         Наша компанія також долучилась до розвитку бренда міста. Ми підтримуємо візуальний стиль Івано-Франківська, використовуючи його в нашому продукті. Наприклад, новий логотип міста можна побачити на футболках, світшотах та посуді нашого виробництва.