Правила покупки

Як оформити та оплатити замовлення? 

Є два варіанти оформлення - без реєстрації та з реєстрацією власного акаунту на сайті (рекомендуємо другий варіант, оскільки це полегшує наступні покупки та не вимагає повторного введення своїх даних).
Під час оформлення замовлення Ви можете вказати бажаний розмір або колір з наявних на фото, а також номер відділення Нової Пошти, на яке ми відправимо Ваше замовлення.
Після оформлення на сайті наш менеджер зв'яжеться з Вами та надасть дані для оплати.

Як скоро Ви отримаєте замовлення? 
У разі наявності готової продукції ми відправляємо її одразу після надходження коштів та згідно робочого графіку служби доставки).
У разі відсутності замовленої продукції ми повідомляємо приблизні терміни пошиву одягу чи виготовлення аксесуарів (до 5-7 днів з моменту замовлення, виключення обговорюються). 
 
Варіанти доставки 
Доставка по Україні здійснюється Новою Поштою. Після того, як Ви проведете оплату товару, ми відправляємо Ваше замовлення за зазначеною адресою. Вартість доставки згідно тарифів Нової Пошти. Терміни доставки 2-5 робочих днів за умови наявності товару на складі. 
Доставка по світу здійснюється Укрпоштою або іншими міжнародними службами доставки за Вашим бажанням. Вартість доставки Ви можете розрахувати самостійно, скориставшись калькулятором послуг та прайсами на сайтах компаній.

Гарантії
Ми гарантуємо якість нашого продукції та відповідність усім характеристикам, вказаним на нашому сайті. У разі, якщо продукція з якихось причин Вам не підійшла - товар виявився невідповідного розміру або неналежної якості внаслідок виробничого браку, Ви маєте можливість повернути її нам та отримати сплачені кошти (без вартості зворотньої доставки) згідно Закону України «Про захист прав споживачів» протягом 14 календарних днів з моменту покупки. Або обміняти на аналогічний товар належної якості, за умови наявності його на складі. 

Щоб повернути замовлення, необхідно:
1) написати нам на e-mail: madeif.ua@gmail.com лист з назвою замовлення та артикулом, фото браку або вказати іншу причину повернення. 
2) відправити замовлення назад протягом 14-ти днів з моменту його отримання.  
3) повідомити номер ТТН на e-mailmadeif.ua@gmail.com 
Заміна відбувається за наявності фото браку та після повернення замовлення протягом 14 днів.
Речі з ознаками носіння, прання та такі, що були замовлені помилково обміну не підлягають. Для уникнення помилки та у разі сумнівів просимо уточнювати кольори та розміри виробів, які Ви бажаєте замовити.

Якщо у Вас виникли питання щодо оплати і доставки телефонуйте за тел. +38 (067) 342 9552, пн.-сб. з 10:00 до 18:00 або пишіть на email: madeif.ua@gmail.com

Реєстрація акаунту та оформлення замовлення 
Реєструючись, ви погоджуєтесь надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані. В результаті реєстрації Ви отримуєте логін та пароль, за безпеку яких Ви відповідаєте. Ви також відповідаєте за всі дії в межах свого акаунту на сайті. В разі втрати реєстраційних даних просимо одразу повідомити нас у вигляді листа на зазначений e-mail.