Про нас

Наш workspace - це і виробництво, і дизайн студія, і крамниця та - у майбутньому - кафе. Все під одним дахом у самому серці Івано-Франківська, де створюється цілий спектр незвичайних речей.

"Ш У Ф Л Я. З цього простого слова почався шлях мене в ролі загадкової феєчки на пості гуру шкіри.

..З кожним днем лекала вдосконалюються, інструментарій поповнюється, шви рівнішають, асортимент збільшується і обсяг росте. Шкіра в'їлась в стіни Шуфлі, відвоювавши смачну територію у Буквиці.

Але згадайте з чого все почалось? ) Я згадую ті перші гаманці, які ми зробили хлопакам на свято, це саме той момент коли "гра почалась"... І як ми виросли від цього моменту? А попереду ще стільки можливостей вчитись та вдосконалюватись, поповнюючи ряди тяжкої артилерії в якості всяких станків та інструментів ми підкорим весь всесвіт своєю продукцією )))

Не можу не згадати про наш супер колектив... де зібралась відбірна каманда душевно-творчих людей.

Шуфля навчила любити те, чим я займаюсь, спілкуватись з клієнтами, не боятись невідомості і йти до кінця. Знаю точно, що неможливе можливе. Головне - бажання та мета."

Настя, фея :)

"Привіт ))

Мені дуже подобається ця робота. Коли ми виконуємо замовлення, ми робимо своїх замовників щасливими, даруємо їм казку та незабутні приємні спогади. Ми вдосконалюємо свої вміння, навички, ми все робимо своїми руками і тим самим ми передаємо свої позитивні, добрі емоції тим речам, які ми створюємо. Мені подобається, що кожна така річ, є неповторною."

Юля, декоратор


"Одного дня, в блідому від денних ламп приміщенні переді мною постала, на перший погляд, чимось не задоволена людина по імені Олександр. Він привів мене до незрозумілої червоної штуковини і лишив зі словами: "Розберешся з цією штукою, будеш тут працювати". Я стояв і спостерігав, як одна за одною приходили сонні, але в той же час веселі дівчата. Останньою зайшла захекана від того, що запізнювалась, людина, яка невдовзі почала розсіювати мій туман здогадок про всі ці предмети.


В процесі роботи, я усвідомив, що для мене слово "робота" не співпадає з асоціаціями більшості людей. Змученість в кінці дня, поганий настрій, зіпсуті нерви. Напевно, все це нереально в цих стінах. Натомість я отримую багато нових вражень, прекрасний колектив та багато інших факторів, які викликають тільки позитивні емоції. Я розвиваюсь, вдосконалюю свої вміння. Що є найголовнішим фактором для мене і для будь якого проекту - це професіоналізм. Від цього і продуктивність, якість виконаної мною роботи росте. Круте відчуття, коли з часом бачиш, як деколь з кожним опущенням рамки, лягає все з меншим і меншим скосом. Я краще освоїв фотографію, що, впевнний, пригодиться в майбутньому. Зі мною, як мінімум в 2 рази збільшується обсяг виконаної роботи Буквиці. Впринципі, багато маленьких змін, які, маю надію, понесуть за собою великий результат."

Володимир, майстер шовкодруку