Гарантії

Ми гарантуємо якість нашого продукції та відповідність усім характеристикам, вказаним на нашому сайті.

У разі, якщо продукція з якихось причин Вам не підійшла - товар виявився невідповідного розміру або неналежної якості внаслідок виробничого браку, Ви можете повернути її нам та отримати сплачені кошти згідно Закону України «Про захист прав споживачів» протягом 14 календарних днів з моменту покупки. Або обміняти на аналогічний товар належної якості, за умови наявності його на складі. 

Щоб повернути замовлення, необхідно:

1) написати нам на e-mail: madeif.ua@gmail.com лист з назвою замовлення та артикулом, фото браку або вказати іншу причину повернення.

2) відправити замовлення назад протягом 14-ти днів з моменту його отримання.

3) повідомити номер ТТН на e-mail: madeif.ua@gmail.com. Заміна відбувається за наявності фото браку та після повернення замовлення протягом 14 днів. Речі з ознаками носіння, прання та такі, що були замовлені помилково, обміну не підлягають. Для уникнення помилки та у разі сумнівів просимо уточнювати кольори та розміри виробів, які Ви бажаєте замовити.

Якщо у Вас виникли питання щодо оплати і доставки телефонуйте за тел. +38 (067) 342 9552, пн.-сб. з 10:00 до 18:00 або пишіть на email: madeif.ua@gmail.com